SCWohlensee
slogan
sponsor

Training sessions today

1. Mannschaft, 19:15 - 20:45 o'clock, Ey
3. Mannschaft, 19:15 - 20:45 o'clock, Ey
Junioren C, 17:45 - 19:15 o'clock, Ey
Junioren Ea, 17:15 - 19:00 o'clock, Oberstufe Hika
Junioren Fa, 17:45 - 19:00 o'clock, Unterstufe/im Kappelenring/Hika
Junioren Fb, 18:15 - 19:30 o'clock, Unterstufe/im Kappelenring/Hika
Torwarttraining, 19:15 - 20:00 o'clock, Ey
(Torhütertraining 1. Mannschaft)

Last games

Sun 25.09.2016
3. Mannschaft
FC Logos
Championship
3:4
Sat 24.09.2016
2. Mannschaft
SC Ittigen
Championship
2:2
Fri 23.09.2016
Senioren
AS Italiana
Championship
2:2
Thu 22.09.2016
1. Mannschaft
SC Jegenstorf
Championship
Wed 21.09.2016
FC Münsingen c
Junioren Db
Championship
1:5
FC Bolligen
Junioren C
Championship
1:6
Sat 17.09.2016
Junioren Da
FC Schönbühl b
Championship
2:1

Next games

Fri 30.09.2016
Team Region Gantrisch
Senioren
Championship
20:30
Sat 01.10.2016
Junioren B
FC Spiez
Championship
14:30
FC Stettlen 08
2. Mannschaft
Championship
18:00
Sun 02.10.2016
FC Wabern
3. Mannschaft
Championship
11:00
FC Münsingen a
1. Mannschaft
Championship
16:15
Fri 07.10.2016
Senioren
NK Tomislavgrad Bern
Championship
19:30
Sat 08.10.2016
FC Schwarzenburg / Rüschegg
Junioren B
Championship
14:00

Search

Current galleries

Vereinsaufgebot FVBJ

Tables